Standardowa wysokość stołka
Stołki barowe o przeciwnej wysokości zwykle mierzą od 23 do 28 cali od podłogi do siedzenia. Stołki barowe o wysokości przeciwnej są używane z blatami o wysokości od 35 do 37 cali. Większość blatów kuchennych ma mniej więcej taką wysokość, aby odpowiadała wysokości standardowych urządzeń kuchennych.
Standardowe stołki barowe powinny mieć wysokość siedziska od 29 do 32 cali. Te stołki są sparowane ze stołami o wysokości od 41 do 43 cali. Jest to średnia wysokość stołka barowego i pasuje do większości domowych barów, stołów barowych i wysp kuchennych przeznaczonych do jadalni. Pamiętaj, aby pozostawić od 6 do 10 cali między każdym stołkiem barowym.

https://taborety-metalowe-loft.business.site
Standardowa wysokość stołka Stołki barowe o przeciwnej wysokości zwykle mierzą od 23 do 28 cali od podłogi do siedzenia. Stołki barowe o wysokości przeciwnej są używane z blatami o wysokości od 35 do 37 cali. Większość blatów kuchennych ma mniej więcej taką wysokość, aby odpowiadała wysokości standardowych urządzeń kuchennych. Standardowe stołki barowe powinny mieć wysokość siedziska od 29 do 32 cali. Te stołki są sparowane ze stołami o wysokości od 41 do 43 cali. Jest to średnia wysokość stołka barowego i pasuje do większości domowych barów, stołów barowych i wysp kuchennych przeznaczonych do jadalni. Pamiętaj, aby pozostawić od 6 do 10 cali między każdym stołkiem barowym. https://taborety-metalowe-loft.business.site
0 Commenti 0 Azioni